O nas


Witamy Państwa na naszej stronie internetowej!

  Firma Infotech Jarosław KiN zrzesza ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w konstrukcji, technologii i przygotowania powierzchni powłoki wyrobów metalowych. Podstawą działalności są wyroby z metalu, które powstają według indywidualnych projektów naszych klientów.

  Zdobyte doświadczenie w dziedzinie technologii pokrywania proszkowego, oparte na kilkunastoletniej praktyce, pozwala zapewnić doskonałą powłokę malowanych wyrobów, nadając im najwyższą jakość i niepowtarzalny wygląd.

  Jako młody zespół pragniemy czerpać coraz więcej innowacyjnych pomysłów i rozwijać nowe technologie z zakresu pokrywania wyrobów metalowych. Podejmujemy się rzeczy zarówno prostych, jak i najbardziej skomplikowanych, wdrażając do każdego projektu własne nowoczesne rozwiązania i pomysły.

  Posiadamy dział techniczny, który zajmuje się rozwojem projektów i przygotowaniem niezbędnej dokumentacji technicznej. Dzięki naszej firmie Państwa wyroby mogą uzyskać niepowtarzalną estetykę i nowoczesny design. Nasze projekty oparte są na profesjonalnym programie Autodesk Inventor Design Suite Premium.

Polityka firmy

Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem produktów przede wszystkim z metalu. Współpraca z firmami branży metalowej pozwala nam zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości po rozsądnych cenach.

Doświadczona kadra działu technologicznego i produkcji koncentruje się na zasadniczych kierunkach naszego działania, tj. produkcji:

-urządzeń wyposażenia lakierni proszkowych,

-maszyn,

-konstrukcji hal przemysłowych i magazynowych,

-schodów, balustrad, barierek,

-wyposażenia sklepów,

-usługi malowania proszkowego,

-realizacja indywidualnych i nietypowych projektów z użyciem różnego rodzaju materiałów ze stali węglowej oraz nierdzewnej, aluminium i mosiądzu.

Kariera

Dużą wagę przykładamy w osoby nastawione na współpracę, konsekwentne w działaniu, zorientowane na rozwój, innowacyjne i dążące do osiągania wysokiej jakości realizowanych zadań.

Jeśli uważasz, że właśnie Ciebie potrzebujemy wyślij swoje CV w formacie .doc, .pdf na email: info@infotech-color.pl

Prywatność / Mapa strony / Copyright

kin-kin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij